O nas

xxx

Sylwester Pelak 

Certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego instalator z wykształceniem w branży odnawialnych źródeł energii i olbrzymią pasją do fotowoltaiki.
Czy znajdzie się pytanie na które nie będzie znał odpowiedzi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Pelak

Ponad 20 lat doświadczenia w branży dekarskiej sprawiło, że żaden dach nie ma przed nim tajemnic, dzięki czemu masz pewność, że montaż na Twoim dach zostanie wykonany profesjonalnie.

 

 Misja Pelsun

Jesteśmy lubelską firmą oferującą ekologiczne rozwiązania, które przez długie lata przynoszą korzyść dla naszych klientów, redukując ich koszty związane z zakupem energii elektrycznej dzięki własnej produkcji!

Realizujemy instalacje od A do Z

Nie znasz się na fotowoltaice? Nie szkodzi! Nasi specjaliści przybliżą Ci działanie instalacji fotowoltaicznej, zbadają potrzeby Twoje oraz Twojego budynku i zaproponują idealne rozwiązanie, następnie nasi monterzy zadbają o profesjonalny montaż Twojej instalacji w odpowiednim dla Ciebie terminie. Pozostaje dokumentacja zgłoszeniowa, która również jest wykonywana przez naszą firmę.

Jakość

Doświadczenie, znajomość rynku i udział w licznych szkoleniach sprawiają, że wykonywane przez nas instalacje są zaprojektowane i zrealizowane w sposób umożliwiający im pracę przez długie lata!

U nas kontakt z klientem nie kończy się na ostatniej płatności! Zapewniamy stałą opiekę serwisową i gwarancyjną oraz służymy pomocą przez cały okres użytkowania instalacji.

Finansowanie oraz Dofinansowanie

Współpracując z bankami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom preferencyjne warunki finansowania części lub całości kosztu instalacji.

Jesteśmy na bieżąco z wszelkiego rodzaju formami pozyskania środków dofinansowujących wykonanie Twojej instalacji. Nasi specjaliści pomogą uzyskać Ci takie wsparcie!

Partnerzy

Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami modułów, falowników, konstrukcji oraz pozostałego osprzętu instalacyjnego. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.